EPIC4 Manual   Strona ta poświęcona jest opisowi clienta IRC zwanego EpiC. Napisałem ją, aby poduczyć się troche HTMLa (od razu widać, że strona bardzo przypomina manual do PHP) oraz aby pomóc osobom, które próbują pisać skrpty pod tym clientem. Mam nadzieje, że komuś przydadzą się te moje wypociny :-)
Aczkolwiek, strona jest nie dla mnie, tylko dla Was. Zatem jeżeli coś będzie niezrozumiale objaśnione, prosze mi o tym powiedziec - poprawię, o ile będe w stanie coś jeszcze bardziej na chłopski rozum wyjaśnić.
   Generalnie większą cześć strony stanowi spolszczony help do EpiCa plus pare moich przykładów. W sumie strona jest chyba bardziej przejrzystsza niż moje poprzednie moje wynurzenia na temat clienta
ircII -- ale tam niestety w HTMLu tego nie robiłem. Tutaj wszystko jest w 100% moje i ma być lepiej :)

Mail2Me

   Zostały mi już tylko trzy średnio małe i w zasadzie mało ważne paragrafy do napisania, zatem już jakieś 80% mam za sobą. Mam nadzieje, że nie odechce mi się i dokoncze tą strone w jakimś rozsądnym terminie. Do tego na stronach jest pełno literówek -- będę wdzięczny za informacje o tym.
   Narazie strona poprawnie wygląda tylko pod IE: NetScape troche dolną tabelkę psuje, a lynx kwasi centrowanie w przykładach.
Home